T-shirt Męski Melanż "Tylko wariaci są coś warci"

Dostawa: 7 dni

65.00 5.00 PLN

UWAGA: TA KOSZULKA MA MNIEJSZĄ ROZMIARÓWKĘ. ROZMIAR "M" MOŻE BYĆ MNIEJSZY NIŻ ROZMIAR "M" W INNYCH SIECIOWYCH SKLEPACH! ZWRÓĆ UWAGĘ NA TABELĘ ROZMIARÓW! CZEMU TAK JEST? BO TA KOSZULKA ZOSTAŁA USZYTA Z MYŚLĄ O KRASNOLUDACH Z MORII, JEDNAK ZAPUŚCILI SIĘ ONI ZBYT GŁĘBOKO I OBUDZILI DRZEMIĄCE TAM ZŁO.

KOLOR: BIAŁY
METODA DRUKU: SITODRUK
FARBY: PLASTIZOL
PRZEZNACZENIE: MĘŻCZYŹNI, ALE KOBIETY TEŻ MOGĄ NOSIĆ. JA TAM NIKOMU NIE BĘDĘ MÓWIŁ JAK MA ŻYĆ.

KOSZULKA ZOSTAŁA USZYTA W POLSCE Z NAJLEPSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁÓW. TO NIE SĄ JAKIEŚ TAM TANIE CHIŃSKIE MATERIAŁY WIĘC NIC SIĘ NIE BÓJ. METODA DRUKU TO SITODRUK WIĘC JEST TO MEGA TRWAŁY DRUK! CZEMU UŻYWAMY DROGICH MATERIAŁÓW I DROŻSZEGO SPOSOBU DRUKU? BO SYLWESTER CHCE BY JEGO KOSZULKI BYŁY KURDE NIEZNISZCZALNE! TAK SOBIE WYMARZYŁ! WARDĘGA OSOBIŚCIE DOGLĄDAŁ PRODUKCJĘ SWOICH KOSZULEK I SAM JE Z DUMĄ NOSI.

"TYLKO WARIACI SĄ COŚ WARCI" TO HASŁO SYLWESTRA WARDĘGI. UWAŻA ON, ŻE KAŻDY POWINIEN BYĆ SOBĄ I BYĆ ZWARIOWANY NA SWÓJ WŁASNY SPOSÓB. UWAŻA, ŻE NIE POWINNIŚMY POD WPŁYWEM NORM SPOŁECZNYCH I UTARTYM ZASADOM STAWAĆ SIĘ "NORMALNYMI". NIECH KAŻDY UBIERA SIĘ JAK CHCE (CHOĆ LEPIEJ W KOSZULKACH WARDĘGI SIĘ WYGLĄDA), NIECH MÓWI JAK CHCE I NIECH ZACHOWUJE SIĘ JAK CHCE. BĄDŹMY WARIATAMI.