T-Shirt Męski Melanż "Insane people are the best"

Dostawa: 7 dni

65.00 5.00 PLN

UWAGA: TA KOSZULKA MA MNIEJSZĄ ROZMIARÓWKĘ. ROZMIAR "M" MOŻE BYĆ MNIEJSZY NIŻ ROZMIAR "M" W INNYCH SIECIOWYCH SKLEPACH! ZWRÓĆ UWAGĘ NA TABELĘ ROZMIARÓW! CZEMU TAK JEST? BO TA KOSZULKA ZOSTAŁA USZYTA Z MYŚLĄ O KRASNOLUDACH Z MORII, JEDNAK ZAPUŚCILI SIĘ ONI ZBYT GŁĘBOKO I OBUDZILI DRZEMIĄCE TAM ZŁO.


KOLOR: MELANŻ (szary)
METODA DRUKU: SITODRUK
FARBY: PLASTIZOL
PRZEZNACZENIE: MĘŻCZYŹNI, ALE KOBIETY TEŻ MOGĄ NOSIĆ. JA TAM NIKOMU NIE BĘDĘ MÓWIŁ JAK MA ŻYĆ.

KOSZULKA ZOSTAŁA USZYTA W POLSCE Z NAJLEPSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁÓW. TO NIE SĄ JAKIEŚ TAM TANIE CHIŃSKIE MATERIAŁY WIĘC NIC SIĘ NIE BÓJ. METODA DRUKU TO SITODRUK WIĘC JEST TO MEGA TRWAŁY DRUK! CZEMU UŻYWAMY DROGICH MATERIAŁÓW I DROŻSZEGO SPOSOBU DRUKU? BO SYLWESTER CHCE BY JEGO KOSZULKI BYŁY KURDE NIEZNISZCZALNE! TAK SOBIE WYMARZYŁ! WARDĘGA OSOBIŚCIE DOGLĄDAŁ PRODUKCJĘ SWOICH KOSZULEK I SAM JE Z DUMĄ NOSI.

INSANE PEOPLE ARE THE BEST TO HASŁO PRZEWODNIE DZIAŁALNOŚCI SYLWESTRA. JAK NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO TO NIC SIĘ NIE MARTW. JUŻ TŁUMACZYMY HASŁO: "TYLKO WARIACI SĄ COŚ WARCI" LUB DOSŁOWNIE "WARIACI SĄ NAJLEPSI!". SYLWESTER UWAŻA, ŻE KAŻDY POWINIEN BYĆ SOBĄ I POWINIEN BYĆ ZWARIOWANY NA SWÓJ WŁASNY SPOSÓB. SZAROŚĆ I NORMALNOŚĆ NIE JEST DLA NIEGO FAJNA. W SUMIE CO TO ZNACZY BYĆ NORMALNYM? RÓBCIE NA CO MACIE OCHOTĘ I NIECH NIC WAS NIE OGRANICZA!