T-shirt Męski Melanż "Chica Spider Dog"

Dostawa: 7 dni

65.00 5.00 PLN

UWAGA: TA KOSZULKA MA MNIEJSZĄ ROZMIARÓWKĘ. ROZMIAR "M" MOŻE BYĆ MNIEJSZY NIŻ ROZMIAR "M" W INNYCH SIECIOWYCH SKLEPACH! ZWRÓĆ UWAGĘ NA TABELĘ ROZMIARÓW! CZEMU TAK JEST? BO TA KOSZULKA ZOSTAŁA USZYTA Z MYŚLĄ O KRASNOLUDACH Z MORII, JEDNAK ZAPUŚCILI SIĘ ONI ZBYT GŁĘBOKO I OBUDZILI DRZEMIĄCE TAM ZŁO.


KOLOR: MELANŻ (SZARY)
METODA DRUKU: SITODRUK
FARBY: PLASTIZOL
PRZEZNACZENIE: MĘŻCZYŹNI, ALE KOBIETY TEŻ MOGĄ NOSIĆ. JA TAM NIKOMU NIE BĘDĘ MÓWIŁ JAK MA ŻYĆ.

KOSZULKA ZOSTAŁA USZYTA W POLSCE Z NAJLEPSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁÓW. TO NIE SĄ JAKIEŚ TAM TANIE CHIŃSKIE MATERIAŁY WIĘC NIC SIĘ NIE BÓJ. METODA DRUKU TO SITODRUK WIĘC JEST TO MEGA TRWAŁY DRUK! CZEMU UŻYWAMY DROGICH MATERIAŁÓW I DROŻSZEGO SPOSOBU DRUKU? BO SYLWESTER CHCE BY JEGO KOSZULKI BYŁY KURDE NIEZNISZCZALNE! TAK SOBIE WYMARZYŁ! WARDĘGA OSOBIŚCIE DOGLĄDAŁ PRODUKCJĘ SWOICH KOSZULEK I SAM JE Z DUMĄ NOSI.

CHICA, CZYLI POPULARNY PIES PAJĄK, ODNIOSŁA WIELKI MIĘDZYNARODOWY SUKCES. FILM Z JEJ UDZIAŁEM JEST NAJCZĘŚCIEJ WYŚWIETLANYM FILMEM NA YOUTUBE W 2014 ROKU. JEDNAK NIE ZAWSZE ŻYCIE CHICY BYŁO TAKIE KOLOROWE. KILKA LAT TEMU BYŁA BEZDOMNYM PSIAKIEM. NA SZCZĘŚCIE ZOSTAŁA PRZYGARNIĘTA PRZEZ SIOSTRĘ SYLWESTRA WARDĘGI.
NOŚ TĘ KOSZULKĘ Z DUMĄ I NIECH BĘDZIE ONA DLA CIEBIE INSPIRACJĄ - DOWODZI BOWIEM, ŻE W ŻYCIU WSZYSTKO JEST MOŻLIWE I WSZYSTKO JEST DO OSIĄGNIĘCIA, NAWET GDY JEST SIĘ TYLKO MAŁYM PIESKIEM.

Podobne produkty