T-shirt Męski Biały "Trener Policji"

Dostawa: 7 dni

65.00 5.00 PLN

UWAGA: TA KOSZULKA MA MNIEJSZĄ ROZMIARÓWKĘ. ROZMIAR "M" MOŻE BYĆ MNIEJSZY NIŻ ROZMIAR "M" W INNYCH SIECIOWYCH SKLEPACH! ZWRÓĆ UWAGĘ NA TABELĘ ROZMIARÓW! CZEMU TAK JEST? BO TA KOSZULKA ZOSTAŁA USZYTA Z MYŚLĄ O KRASNOLUDACH Z MORII, JEDNAK ZAPUŚCILI SIĘ ONI ZBYT GŁĘBOKO I OBUDZILI DRZEMIĄCE TAM ZŁO.

KOLOR: BIAŁY
METODA DRUKU: SITODRUK
FARBY: PLASTIZOL
PRZEZNACZENIE: MĘŻCZYŹNI, ALE KOBIETY TEŻ MOGĄ NOSIĆ. JA TAM NIKOMU NIE BĘDĘ MÓWIŁ JAK MA ŻYĆ.

KOSZULKA ZOSTAŁA USZYTA W POLSCE Z NAJLEPSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁÓW. TO NIE SĄ JAKIEŚ TAM TANIE CHIŃSKIE MATERIAŁY WIĘC NIC SIĘ NIE BÓJ. METODA DRUKU TO SITODRUK WIĘC JEST TO MEGA TRWAŁY DRUK! CZEMU UŻYWAMY DROGICH MATERIAŁÓW I DROŻSZEGO SPOSOBU DRUKU? BO SYLWESTER CHCE BY JEGO KOSZULKI BYŁY KURDE NIEZNISZCZALNE! TAK SOBIE WYMARZYŁ! WARDĘGA OSOBIŚCIE DOGLĄDAŁ PRODUKCJĘ SWOICH KOSZULEK I SAM JE Z DUMĄ NOSI.

SYLWESTER CZYLI "TRENER POLICJI" OD WIELU LAT TRENUJE POLICJANTÓW, GDYŻ ZALEŻY MU BY BYLI WYSPORTOWANI NO BO WIADOMO... WTEDY BĘDZIE BEZPIECZNIEJ. MIMO TEGO, ŻE WYTRENOWAŁ JUŻ WIELU POLICJANTÓW TO WCIĄŻ NIE TWIERDZI, ŻE JEST ZAKLINACZEM PSÓW... TAKI JEST SKROMNY!
GRAFIKA NA KOSZULCE JEST WYKONANA PRZEZ SYLWESTRA W BARDZO SKOMPLIKOWANYM PROGRAMIE GRAFICZNYM O NAZWIE PAINT I PRZEDSTAWIA SCENĘ Z POPULARNEGO FILMU WARDĘGI.

Podobne produkty